FORUM TEAM / EĞLENCE / PROGRAMLAR / OYUN DÜNYASI / GARİP OLAYLAR / RAP / MÜZİK
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"><html><head><link rel="stylesheet" href="/77-ltr.css" type="text/css" /></head><body id="login_iframe_body"><DIV id=login_popup_background>
<DIV class=maintitle id=login_popup_title>
<H3>KUTSAL FORUM / EĞLENCE / PROGRAMLAR / OYUN DÜNYASI / GARİP OLAYLAR / RAP / MÜZİK |</H3></DIV>
<DIV class=box-content><SPAN style="FONT-SIZE: 18px; LINE-HEIGHT: normal"><FONT color=orange><STRONG> Eğer Sitemizdeki Birçok Avantajdan Yararlanmak İstiyorsanız Lütfen Üye Olunuz. Kesinlikle Ücretsizdir...</STRONG></FONT></SPAN>
<DIV id=login_popup_buttons>
<FORM action=/login.forum method=get target=_parent><INPUT class=button type=submit value="Giriş yap"><INPUT class=button onclick="parent.location='/profile.forum?mode=register';" type=button value="Kayıt Ol"><INPUT class=button id=login_popup_close type=button value="Do not display again"></FORM></DIV></DIV></DIV></body></html>
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"><html><head><link rel="stylesheet" href="/77-ltr.css" type="text/css" /></head><body id="login_iframe_body"><DIV id=login_popup_background>
<DIV class=maintitle id=login_popup_title>
<H3>KUTSAL FORUM / EĞLENCE / PROGRAMLAR / OYUN DÜNYASI / GARİP OLAYLAR / RAP / MÜZİK |</H3></DIV>
<DIV class=box-content><SPAN style="FONT-SIZE: 18px; LINE-HEIGHT: normal"><FONT color=orange><STRONG> Eğer Sitemizdeki Birçok Avantajdan Yararlanmak İstiyorsanız Lütfen Üye Olunuz. Kesinlikle Ücretsizdir...</STRONG></FONT></SPAN>
<DIV id=login_popup_buttons>
<FORM action=/login.forum method=get target=_parent><INPUT class=button type=submit value="Giriş yap"><INPUT class=button onclick="parent.location='/profile.forum?mode=register';" type=button value="Kayıt Ol"><INPUT class=button id=login_popup_close type=button value="Do not display again"></FORM></DIV></DIV></DIV></body></html>
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençlerin yeni adresi FORUM TEAM

AnasayfaAnasayfa  KUTSAL FORUMKUTSAL FORUM  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Hangi Deniz Saklandıysa Gözlerime ...

2 posters
YazarMesaj
by_captan
ilgisiz üye
ilgisiz üye

Aktiflik :
Hangi Deniz Saklandıysa Gözlerime ... Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Hangi Deniz Saklandıysa Gözlerime ... Right_bar_bleue

Hangi Deniz Saklandıysa Gözlerime ... Empty
MesajKonu: Hangi Deniz Saklandıysa Gözlerime ...   Hangi Deniz Saklandıysa Gözlerime ... Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 11:04 pm

-dilim inkar etse de gerçeği
sen hissettiğim kadarsın bense koyduğun en son nokta-
.
.
.

yetim yüzlü çocuklar gibidir aşk
dokunsan ağlıyor
kumdan kaleler taşıyorlar omuzlarında
ıslansa ölüyor

hangi deniz saklandıysa gözlerime
tenimdeki yanıklara akıyor
daha da bir sen dağlıyor beni

gidişin son tarihim
ki ondan sonrası bilmece
çözülemiyor
ve ben
hiçbir iklimi giydiremiyorum üzerime
suçlu sen değilsin
soyunduğum meydan muharebesi
ağır geliyor

hep yabancı bir martı dağlıyor yalnızlığımı
oysa sana doğru kanatlanıyor
sana doğru sesleniyor
aşk bu sevdiğim
tutmaya çalışsam da
ele avuca sığmıyor

kimi vakit beni yalnızlık da tutuyor
delirmek fiili istemesem de üzerime oturuyor

o anlarda
seni koca bir dağ olsaydı diye düşlüyorum
biliyorum ki dağlar bırakıp gitmeyi beceremiyor

belki sende öğrendin aşkı
belki de bir kuşun gagasında öpüşlerin gülüyor
ama hangi vurgun diğerine benziyor
hangi gecede gözlerinin ışığında bir melek
siyahı aşka yenik düşürebiliyor

bir kez daha
onurumla sen dileniyorum
zamana çığ düşmüş olsa da
nefessiz kalana kadar
aynı şarkıyı söylüyorum

.
.
.

-gelsen kölen olurum
giderken ise prangala yoksa engel olurum -

BELGIN ERTURK
sadakat_emre
Admin
Admin
sadakat_emre

Ruh Hali : 24
Aktiflik :
Hangi Deniz Saklandıysa Gözlerime ... Left_bar_bleue423 / 999423 / 999Hangi Deniz Saklandıysa Gözlerime ... Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Moral Düzeyi:
Hangi Deniz Saklandıysa Gözlerime ... Left_bar_bleue13/100Hangi Deniz Saklandıysa Gözlerime ... Empty_bar_bleue  (13/100)

Hangi Deniz Saklandıysa Gözlerime ... Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Deniz Saklandıysa Gözlerime ...   Hangi Deniz Saklandıysa Gözlerime ... Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 11:25 am

emeğine sağlık umarım kalıcı olursun forumumuzda
http://www.forum-team.yetkinforum.com

Hangi Deniz Saklandıysa Gözlerime ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hangi Saldırı Askeri Kullanılmalı?
» Hangi Evlere Melekler Girmez ?
» Su, küvet deliğinden hangi yönde boşalır?
» Hangi Takımlıysanız Google Öyle Olsun
» Sıtede Hangı Takım Taraftarı Daha Fazla ?