FORUM TEAM / EĞLENCE / PROGRAMLAR / OYUN DÜNYASI / GARİP OLAYLAR / RAP / MÜZİK
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"><html><head><link rel="stylesheet" href="/77-ltr.css" type="text/css" /></head><body id="login_iframe_body"><DIV id=login_popup_background>
<DIV class=maintitle id=login_popup_title>
<H3>KUTSAL FORUM / EĞLENCE / PROGRAMLAR / OYUN DÜNYASI / GARİP OLAYLAR / RAP / MÜZİK |</H3></DIV>
<DIV class=box-content><SPAN style="FONT-SIZE: 18px; LINE-HEIGHT: normal"><FONT color=orange><STRONG> Eğer Sitemizdeki Birçok Avantajdan Yararlanmak İstiyorsanız Lütfen Üye Olunuz. Kesinlikle Ücretsizdir...</STRONG></FONT></SPAN>
<DIV id=login_popup_buttons>
<FORM action=/login.forum method=get target=_parent><INPUT class=button type=submit value="Giriş yap"><INPUT class=button onclick="parent.location='/profile.forum?mode=register';" type=button value="Kayıt Ol"><INPUT class=button id=login_popup_close type=button value="Do not display again"></FORM></DIV></DIV></DIV></body></html>
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"><html><head><link rel="stylesheet" href="/77-ltr.css" type="text/css" /></head><body id="login_iframe_body"><DIV id=login_popup_background>
<DIV class=maintitle id=login_popup_title>
<H3>KUTSAL FORUM / EĞLENCE / PROGRAMLAR / OYUN DÜNYASI / GARİP OLAYLAR / RAP / MÜZİK |</H3></DIV>
<DIV class=box-content><SPAN style="FONT-SIZE: 18px; LINE-HEIGHT: normal"><FONT color=orange><STRONG> Eğer Sitemizdeki Birçok Avantajdan Yararlanmak İstiyorsanız Lütfen Üye Olunuz. Kesinlikle Ücretsizdir...</STRONG></FONT></SPAN>
<DIV id=login_popup_buttons>
<FORM action=/login.forum method=get target=_parent><INPUT class=button type=submit value="Giriş yap"><INPUT class=button onclick="parent.location='/profile.forum?mode=register';" type=button value="Kayıt Ol"><INPUT class=button id=login_popup_close type=button value="Do not display again"></FORM></DIV></DIV></DIV></body></html>
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençlerin yeni adresi FORUM TEAM

AnasayfaAnasayfa  KUTSAL FORUMKUTSAL FORUM  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Aşık Msn Nickleri10

YazarMesaj
LoDoS
Üye
Üye
LoDoS

Ruh Hali : 33
Aktiflik :
Aşık Msn Nickleri10 Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Aşık Msn Nickleri10 Right_bar_bleue

Lakap : LoDoS

Aşık Msn Nickleri10 Empty
MesajKonu: Aşık Msn Nickleri10   Aşık Msn Nickleri10 Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 12:45 pm

bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni sewerdim bin yıl seni sewseydim bin yıldağa isterdim

Seni sevdiğim kadar dünya üzerine yağmur yağsaydı eyer şu anda kıyamet çoooktan kopmuştu

ŞeYtAnIn TeK gÜNaHı MeLeĞe OlAn AşKıYmIş KIRŞEHİRLİ TUGAY

TEK KALDIM DÜNYADA DÜNYAM OLURMUSUN?ATEŞLER GİBİ YANDIM ALEVİM OLURMUSUN?İLK AŞKIM DEĞİLSİN AFFET SON AŞKIM OLURMUSUN?

Biri olsun istiyorum hem dost hem sevgili hem de deva dertlerime ..

Seni Ne kadr SeVdiimi anlatmak için çok söz aradım ama hiçbiri seni ne kadar sevdiimi anlatamadı

aşkın yaşı asla olmaz

aşkı sevene değil sevipte ayrılana sor...

kalbımden cık yoksa tansıyonum yukselıyo

arapça oku:ene ıbhıbbek ye habib ıte ehlel kıll tee bakka ştıtıllek...ye masmus kalbi...yayuni ınte atini bevse:)

AşıĞıM VaRMı ÖTeSi?? <<>>

∂üşüη∂üя ∂ü уιηє вєηι gözℓєяιη... нєя вαкışıη ιçιм∂є αтєş σℓυя! <<>>

(¯`·._.·[Aşk nedir bilmem bilenide bilmem]·._.·´¯)

sensiz hayat bir ölüm sensiz geçen günler bir zulüm sensiz hayat çekilmez benim güzel gülücüğüm

Tam alışmışken sensizliğe!....Döndün geri!....Dönmüyor sanki!....

SENİ;BU KADAR ÇOK SEVDİYSEM KALBİMİN BÜYÜKLÜĞÜNDEN DEĞİLVERDİĞİN GÜVENDENDİR VE SENİ HALA UNUTAMADIYSAM BU VEFAMDAN DEĞİL SENİN UNUTULMAZ OLUŞUNDANDIR.CANIM

Aşk bir kelebek gibidir.Yakalamaya çalışırsan senden kaçar.En iyisi bırak uçsun,iniznki hiç beklemediğin bir anda omuzuna konuverir...

sana olan aşkımı bir kalemle kagıda çizmedim ne unuttum nede başkasına aşık oldum ama içindeki sevdayı sen silip atın

YALAN DÜNYANIN TEK GERÇEĞİ SENİ SEVİYORUM!!!

DENİZİM DEGİL DALGAM OLURMUSUN ATEŞİM DEĞİL KÜLÜM OLURMUSUN AFFET AŞKIM İLK SEVDİĞİM DEĞİLSİN AMA SON SEV DİĞİM OLURMUSUN BUNU YAZAN KÜÇÜK DJ MAHMUT YOOO

Aşık Msn Nickleri10
1 sayfadaki 1 sayfası